ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@acuraflex.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie na problemy ze stawami, mięśniami, zapaleniem stawów i rwą kulszową

ACURAFLEX to najsilniejszy i najskuteczniejszy zestaw naturalnych kremów i kapsułek mających działanie przeciwzapalne do leczenia zapalenia stawów i rwy kulszowej, a także bólu stawów i mięśni.

ZAPALENIE STAWÓW – przyczyny, objawy, leczenie

Zapalenie stawów to powszechna nazwa różnych procesów zapalnych stawów, prowadzących do utraty chrząstki stawowej. Zapalenie stawów to nie tylko pojedynczy stan, ale raczej zestaw aż 100 różnych stanów, które powodują ból i ograniczają twoją mobilność. Im częstszy jest ból, tym bardziej prawdopodobnym jest, że jest on spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów i reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Przyczyny zapalenia stawów

Przyczyny zapalenia stawów są nadal nieznane, ale zwykle powiązane są z predyspozycjami genetycznymi, infekcjami wirusowymi lub bakteryjnymi. Może się rozwijać stopniowo i postępować. Występuje najczęściej u osób starszych, ale ze względu na rosnący trend „siedzącego” trybu życia może również występować wśród osób młodszych i w średnim wieku. Zapalenie stawów występuje częściej u kobiet niż u mężczyzn.

Objawami zapalenia stawów są:

 • Wyczerpanie
 • Sztywność poranna
 • Obrzmienie
 • Uczucie ciepła i ból stawów
 • Deformacja stawów
 • Pojawienie się podskórnych węzłów lub guzków
 • Akumulacja wody w okolicy kolana.

Leczenie zapalenia stawów

Leczenie chorób reumatycznych, w tym zapalenia stawów, ma na celu zmniejszenie bólu i stanów zapalnych, zapobieganie dalszemu uszkodzeniu kości i więzadeł w stawach, a także zwiększenie mobilności i ruchomości stawów. W leczeniu zapalenia stawów lekarze zwykle przepisują leki takie jak kortykosteroidy. W większości przypadków skutecznie zmniejszają one stany zapalne, spowalniają również dalsze uszkodzenia stawów. Kortykosteroidy poprawiają zwykle stan zdrowia pacjentów tylko w krótkim okresie, tracąc swoją skuteczność w długotrwałym stosowaniu. Ponadto znane są znane z powodowania poważnych skutków ubocznych. Z powodu poważnych konsekwencji i skutków ubocznych tych długoterminowych leków coraz więcej osób zwraca się po Acuraflex – połączenia naturalnego kremu i kapsułek.

REUMATOIDALNE ZAPALENIE STAWÓW – przyczyny, objawy, leczenie

Reumatoidalne zapalenie stawów jest przewlekłym zaburzeniem zapalnym, które oprócz stawów, chrząstek i kości może również negatywnie wpływać na skórę, płuca, oczy, serce i naczynia krwionośne. Proces rozpoczyna się od błony maziowej, błon, które wspierają stawy i zasilają chrząstkę, a ostatecznie prowadzą do stopniowego niszczenia samej kości. W postępującym reumatoidalnym zapaleniu stawów niszczenie chrząstki jest przyspieszane, gdy komórki maziowe i zapalne gromadzą się w błonie maziowej, tworząc zrost (panus) składający się z zagęszczonej tkanki maziowej. Panus produkuje więcej enzymów, które niszczą pobliską chrząstkę, pogarszając stan dotkniętego obszaru i przyciągając więcej komórek zapalnych, powodując ponowny proces zapalny.

Przyczyny reumatoidalnego zapalenia stawów:

 • Choroby autoimmunologiczne
 • Czynnik genetyczny
 • Infekcje wirusowe lub bakteryjne
 • Inne przyczyny

Objawy reumatoidalnego zapalenia stawów:

 • Ciepłe i spuchnięte stawy
 • Sztywność ciała zwykle silniejsza z rana i po długotrwałym braku aktywności
 • Zmęczenie, podwyższona temperatura ciała i niekontrolowana utrata masy ciała

Wczesne reumatoidalne zapalenie stawów dotyka najczęściej mniejszych stawów, szczególnie palców i stóp. W miarę postępu choroby objawy często rozprzestrzeniają się na inne stawy, kolana, kostki, łokcie, biodra i ramiona. W większości przypadków objawy pojawiają się w tych samych stawach po obu stronach ciała. Około 40 procent osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów ma również objawy przedmiotowe i podmiotowe, które nie dotyczą stawów. Reumatoidalne zapalenie stawów może wpływać na wiele innych niezwiązanych struktur, w tym skórę, płuca, serce, nerki, gruczoły ślinowe, tkankę nerwową. Objawy reumatoidalnego zapalenia stawów mogą mieć różne natężenie, mogą występować sporadycznie i zanikać. Z biegiem czasu reumatoidalne zapalenie stawów może powodować deformacje i przesuwać stawy ze swojego miejsca.

Leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów:

Nie ma lekarstwa na reumatoidalne zapalenie stawów. Istnieją środki farmaceutyczne lub naturalne łagodzące objawy, zapobiegające dalszemu rozprzestrzenianiu się choroby lub działające zapobiegawczo. Zarówno lekarze, jak i pacjenci skłaniają się zwykle w kierunku jednoczesnego stosowania leków farmaceutycznych i naturalnych. Zwykle leki farmaceutyczne przyjmowane są przez krótki czas, ponieważ mogą powodować działania niepożądane i mogą w dłuższej perspektywie być szkodliwe dla organizmu, podczas gdy naturalne środki, takie jak krem ​​i kapsułki Acuraflex, mogą być przyjmowane w długim okresie lub w połączeniu, ponieważ nie powodują skutków ubocznych.

Lekarze przepisują farmakoterapię w zależności od stopnia zaawansowania choroby, nasilenia objawów, wymaganego czasu (krótkiego lub długiego) oraz w zależności od leków, które przyjmuje pacjent, i których nie należy mieszać z lekami na reumatoidalne zapalenie stawów.

W zależności od stopnia stanu i nasilenia objawów lekarze zwykle przepisują leki, takie jak:

 • Niesteroidowe leki przeciwzapalne w celu zmniejszenia bólu i stanów zapalnych (najczęstsze działania niepożądane mogą obejmować dzwonienie w uszach, podrażnienie żołądka, inne problemy żołądkowe, a w ciężkich przypadkach – problemy z sercem, uszkodzenie wątroby i nerek)
 • Sterydy, kortykosteroidy – zmniejszają stany zapalne, ból i spowalniają uszkodzenia stawów (najczęstsze działania niepożądane mogą obejmować rozcieńczenie kości, zwiększenie masy ciała, a nawet cukrzycę)
 • Leki przeciwreumatyczne, które modyfikują stan i mogą spowalniać postęp reumatoidalnego zapalenia stawów, ratować stawy i inne trwałe uszkodzenie tkanek (najczęstsze działania niepożądane są różne, ale mogą obejmować uszkodzenie wątroby, supresję szpiku kostnego i ciężkie zakażenie płuc)

Lekarze przepisują naturalne leki, takie jak Acuraflex, na łagodne objawy lub wczesne stadia reumatoidalnego zapalenia stawów, a także w średnich i ciężkich przypadkach jako uzupełnienie regularnej terapii farmakologicznej. W zależności od stadium choroby i tego, jak ciężkie są objawy, jeśli to możliwe, warto zastosować wyłącznie naturalne leki, ponieważ są one korzystne dla organizmu i mają szeroki zakres pozytywnego wpływu na wszystkie narządy i części ciała. > Dowiedz się więcej o efektach i naturalnych składnikach Acuraflex.

Jak Acuraflex może pomóc przy reumatoidalnym zapaleniu stawów?

Kapsułki Acuraflex zawierają siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny, które zmniejszają postęp reumatoidalnego zapalenia stawów, przyczyniając się do spowolnienia utraty chrząstki i pogarszania jej stanu. Stosowanie siarczanu chondroityny zwiększa ruchomość zwyrodniałych stawów, zmniejsza ból i potrzebę stosowania niesteroidowych i przeciwzapalnych leków. Kurkumina działa na procesy zapalne w organizmie, zmniejsza, a nawet eliminuje objawy, takie jak sztywność poranna, wydłuża okresy ruchliwości i zmniejsza obrzęk stawów. Produkty Acuraflex nie powodują żadnych skutków ubocznych i można je stosować w połączeniu z dowolnym lekiem.

Krem Acuraflex działa przeciwzapalnie i szybko łagodzi ból. Łatwo się wchłania przez skórę, a jego starannie dobrane naturalne składniki lecznicze o właściwościach przeciwzapalnych i odżywczych, przynoszą natychmiastową ulgę. Krem Acuraflex zawiera wiele wysokiej jakości, skutecznych i bezpiecznych składników, takich jak olejki eteryczne i ekstrakty uzyskane z kurkuminy, aloesu, kamfory, eukaliptusa, imbiru, pieprzu moreli, mentolu, wintergrinowego, migdałowego, jojoba, rzepakowego, akacji i witaminy E.

Krem Acuraflex jest obecnie jedynym produktem na rynku, którego formuła zawiera tak dużą liczbę aktywnych naturalnych składników.

ZAPALENIE KOŚCI I STAWÓW – przyczyny, objawy, leczenie

Choroba zwyrodnieniowa stawów stanowi prawie połowę wszystkich rodzajów zapalenia stawów i charakteryzuje się zniszczeniem chrząstki stawowej. Inne nazwy choroby zwyrodnieniowej stawów to zwyrodnieniowe zapalenie stawów, zwyrodnieniowa choroba stawów lub artroza. Części ciała najczęściej dotknięte chorobą zwyrodnieniową stawów to palce, kręgosłup, biodra, kolana i stopy. W większości przypadków dotyka ludzi w średnim wieku lub starszych. Schorzenie to zdecydowanie częściej dotyka kobiety, niż mężczyzn.

Przyczyny choroby zwyrodnieniowej stawów to:

 • Starzenie się
 • Otyłość
 • Kontuzje sportowe i inne
 • Czynnik genetyczny

Objawami choroby zwyrodnieniowej stawów są:

 • Obrzęk i sztywność stawów, szczególnie po aktywności fizycznej
 • Ból stawów podczas i po ruchu
 • Uderzenia kości na środku lub na końcach stawów na palcach
 • Utrata elastyczności stawów
 • Powtarzający się ostry ból, jeśli dotknięty staw jest zbyt często eksploatowany.

Leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów:

Nie ma lekarstwa na zapalenie kości i stawów. Istnieją środki farmaceutyczne lub naturalne łagodzące objawy, zapobiegające dalszemu rozprzestrzenianiu się stanu lub działające zapobiegawczo. Zarówno lekarze, jak i pacjenci skłaniają się zwykle w kierunku jednoczesnego stosowania farmaceutyków i leków naturalnych. Zazwyczaj leki przyjmowane są krótkoterminowo, ponieważ mogą powodować działania niepożądane, a na dłuższą metę mogą być szkodliwe dla organizmu, podczas gdy leki naturalne są przyjmowane przez dłuższy czas lub w połączeniu, ponieważ nie powodują skutków ubocznych.

Lekarze przepisują farmakoterapię w zależności od stadium choroby, nasilenia objawów, wymaganego czasu (krótki lub długi), oraz leków, które przyjmuje pacjent, których nie należy mieszać z innymi lekami na zapalenie kości i stawów .

W zależności od stadium stanu i nasilenia objawów lekarze zwykle przepisują leki i terapie, takie jak:

 • Leki przeciwzapalne na receptę (mogą wpływać na wątrobę, żołądek, nerki)
 • Zastrzyki płynnego kortyzolu (mogą szybko złagodzić ból, ale jeśli często powtarzane mogą powodować działania niepożądane)
 • Zmniejszenie naprężeń stawów za pomocą narzędzi takich jak kule i chodziki
 • Interwencje chirurgiczne.

Lekarze przepisują naturalne leki, takie jak Acuraflex, na łagodne objawy lub wczesne stadia choroby zwyrodnieniowej stawów, a także w średnich i ciężkich przypadkach jako uzupełnienie regularnej terapii farmakologicznej. W zależności od stadium choroby i tego, jak ciężkie są objawy, jeśli to możliwe, zawsze warto stosować wyłącznie leki naturalne, ponieważ są one korzystne dla organizmu i mają szeroki zakres pozytywnego wpływu na wszystkie narządy i części ciała. > Dowiedz się więcej o efektach i naturalnych składnikach Acuraflex.

W jaki sposób Acuraflex może pomóc w chorobie zwyrodnieniowej stawów?

Połączenie składników kapsułek i kremu Acuraflex ​​ma działanie przeciwbólowe i łagodzi lub całkowicie eliminuje ból, zmniejsza obrzęk stawów, usuwa lub łagodzi poranną sztywność, eliminując uczucie osłabienia nóg. Między innymi zwiększają elastyczność stawów w ciągu miesiąca, wzmacniają stawy i ścięgna o 45% oraz wpływają na obszary zapalne ciała spowodowane zapaleniem kości i stawów w ciągu pierwszych dwóch tygodni stosowania. Siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny w kapsułkach zmniejszają postęp choroby zwyrodnieniowej stawów poprzez spowolnienie procesu utraty i zużycia chrząstki, podczas gdy kurkumina (kurkuma) zmniejsza procesy zapalne w organizmie. Nie powodują skutków ubocznych i mogą być stosowane w połączeniu z innymi lekami.

RWA KULSZOWA – przyczyny, objawy, leczenie

Rwa kulszowa to termin opisujący bolesny stan, który powstaje z powodu nacisku na korzeń dużego nerwu wyłaniającego się z rdzenia kręgowego – nervus ischiadicus. Gdy dana osoba cierpi na rwę kulszową, odczuwa promieniujący ból, który przechodzi od dolnej części pleców, przez pośladki do uda, w dół nogi, może rozciągać na stopę. Nervus ischiadicus jest najdłuższym i najgrubszym nerwem w całym organizmie. Składa się z pięciu mniejszych nerwów wychodzących z odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa i zsuwa się po nogach, gdzie rozgałęzia się w mniejszych nerwach łączących obszar kolana, kończyny, stopy i palce.

RWA KULSZOWA

Przyczynami rwy kulszowej są:

Rwa kulszowa sama w sobie nie jest diagnozą medyczną – jest objawem ogólnego stanu zdrowia. Zwykle wyzwalacze rwy kulszowej u pacjentów są niektórymi problemami występującymi w dolnej części pleców.

Najczęstsze przyczyny rwy kulszowej to:

 • Przepuklina dysku kręgowego – wysunięcie dysku i wypadnięcie dysku. Rwa kulszowa jest najczęściej spowodowana przepukliną dysku kręgosłupa lędźwiowego.
 • Zaburzenia zwyrodnieniowe dysku – są wynikiem mikrourazu i obciążenia ciała. Zjawisku temu nie można zapobiec, ale przy odpowiednim stylu życia zmiany zwyrodnieniowe można spowolnić.
 • Spondyloliza – przednie przemieszczenie górnych do dolnych kręgów, najczęściej występuje na 4. i 5. poziomie kręgów lędźwiowych lub 5. kręgosłupa lędźwiowego i 1. kręgów krzyżowych. Może powodować silny ból.
 • Zwężenie kanału kręgowego – zwyrodnieniowa choroba rdzenia kręgowego powodująca zwężenie kanału kręgowego, przez który przechodzi rdzeń kręgowy i korzenie nerwów. Objawy zwężenia kanału kręgowego powstają z powodu zdegenerowanego dysku i nacisku na nerw korzeniowy. Najczęstsze objawy to ból jednej lub obu nóg, deformacja nogi, guzek, utrata czucia stopy, utrata kontroli nad oddawaniem moczu i stolca oraz osłabienie nóg i ból pleców.

Objawy rwy kulszowej:

Niestety objawy zespołu są często bolesne i bardzo ciężkie. Kiedy objawy rwy kulszowej są tak intensywne, pacjentowi często bardzo trudno jest znaleźć pozycję, w której nie odczuwa bólu, ponieważ prawie wszystkie czynności sprawiają ból. Ból występuje podczas siedzenia i leżenia, a także stania i chodzenia.

Najczęstsze objawy rwy kulszowej to:

 • Ból, który waha się od umiarkowanego i irytującego do ognistego i prawie paraliżującego
 • Ostry ból w dolnej części pleców, który rozprzestrzenia się na nogę (zwykle atakuje tylko jedną nogę)
 • Uczucie pieczenia na całej nodze
 • Sztywność nóg lub słabsza kontrola ruchu nóg
 • Ograniczona ruchliwość stóp
 • Zwiększony ból podczas siedzenia.

Leczenie rwy kulszowej:

Nie ma lekarstwa na rwę kulszową. Istnieją środki farmaceutyczne lub naturalne, które łagodzą objawy lub działają zapobiegawczo. Zarówno lekarze, jak i pacjenci skłaniają się zwykle w kierunku jednoczesnego stosowania farmaceutyków i leków naturalnych. Zazwyczaj leki są przyjmowane krótkoterminowo, ponieważ mogą powodować działania niepożądane, a na dłuższą metę mogą być szkodliwe dla organizmu, podczas gdy leki naturalne mogą być przyjmowane przez dłuższy czas lub w połączeniu, ponieważ nie powodują skutków ubocznych.

Lekarze przepisują farmakoterapię w zależności od stopnia zaawansowania choroby, nasilenia objawów, wymaganego czasu (krótki, długi) oraz od tego, czy pacjent przyjmuje inne leki, których nie należy łączyć lekami przeciwbólowymi.

W zależności od stadium stanu i nasilenia objawów lekarze zwykle przepisują leki i terapie, takie jak:

 • Leczenie lekami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, a także lekami na skurcze mięśni (działania niepożądane tych leków mogą wpływać na wątrobę, żołądek, nerki)
 • Zastrzyki z epiduralu w celu zmniejszenia stanów zapalnych
 • Naturalne leki, takie jak kapsułki i krem Acuraflex
 • Okład zimny i gorący,
 • Pozostawanie w bezruchu w ostrych stadiach choroby
 • Ćwiczenia, rozciąganie, aktywność i fizykoterapia.

Lekarze przepisują naturalne leki, takie jak Acuraflex, na łagodne objawy lub wczesne stadia choroby zwyrodnieniowej stawów, a także w średnich i ciężkich przypadkach jako uzupełnienie regularnej terapii farmakologicznej. W zależności od stadium choroby i tego, jak ciężkie są objawy, jeśli to możliwe, warto stosować wyłącznie leki naturalne, ponieważ są one korzystne dla organizmu i mają szeroki zakres pozytywnego wpływania na wszystkie narządy i części ciała. > Dowiedz się więcej o efektach i naturalnych składnikach Acuraflex

Jak Acuraflex może pomóc w rwie kulszowej?

Kapsułki Acuraflex zawierają ekstrakt kurkuminy, znanej z silnego działania przeciwzapalnego, porównywalnego z lekami na receptę, jak i zakupionymi lekami przeciwzapalnymi. Kapsułki zawierają również ekstrakt imbiru i ekstrakt z indyjskiej gumy tamian, oba o powszechnie znanych właściwościach przeciwzapalnych. Zawierają wapń i magnez oraz witaminy B1 i B6, wszystkie ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni.

Krem Acuraflex zawiera wysokiej jakości oleje, witaminę E, aloes, pieprz kajeński, miętę, których właściwości przeciwbólowe zapewniają natychmiastową ulgę po nałożeniu na bolesne miejsce, jednocześnie odżywiając skórę. Krem zawiera również składniki ziołowe, takie jak kurkumina, imbir, aloes i inne środki przeciwzapalne. Zarówno kapsułki, jak i krem ​​nie powodują żadnych skutków ubocznych i można je łączyć z innymi lekami. Krem Acuraflex jest obecnie jedynym produktem na rynku, którego formuła zawiera tak dużą liczbę aktywnych naturalnych składników.  > Sprawdź cenę i zamów tutaj krem ​​i kapsułki Acuraflex.

Secure Payment

ŁATWY ZAKUP I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Łatwe zamówienie, dyskretny zakup i bezpieczna płatność. 〉 Więcej...

delivery

BEZPŁATNA I DYSKRETNA DOSTAWA

Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień powyżej 230,00 zł. Wszystkie produkty są dyskretnie zapakowane. 〉 Więcej...

Acuraflex natural

Acuraflex

KREM I KAPSUŁKI

Acuraflex natural
Acuraflex

KREM I KAPSUŁKI