ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@acuraflex.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie na problemy ze stawami, mięśniami, zapaleniem stawów i rwą kulszową

Kapsułki i krem ​​ACURAFLEX zawierają wyłącznie naturalne składniki o udowodnionej skuteczności

Formuły Acuraflex oparte są na składnikach aktywnych i naturalnych. Skuteczne działanie składników Acuraflex zostało udowodnione w licznych badaniach naukowych. Ekstrakty z roślin, witamin i minerałów stosowane w formule Acuraflex są najwyższej jakości i pozyskuje się je specjalnymi metodami ekstrakcji w ściśle kontrolowanych warunkach. Nasi specjaliści testują jakość produktu na kilku etapach, dlatego Acuraflex jest bardziej wydajny niż podobne produkty dostępne obecnie na rynku.

Połączenie aktywnych i naturalnych składników w produktach Acuraflex tworzy potężną formułę, która poprawia ogólny stan zdrowia stawów, chrząstek, kości i mięśni. Acuraflex ma skuteczne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne pomagając pacjentom cierpiącym na przewlekły reumatyzm, zapalenie stawów i rwę kulszową, a także zapalenie kości i stawów. W naturalny sposób, bez skutków ubocznych dla organizmu, Acuraflex pomaga w szybszym leczeniu złamań, skręceń i rekonwalescencji po operacji. Preparaty Acuraflex zawierają wyjątkowo dużą ilość roślin, witamin i przeciwutleniaczy, a także wysokiej jakości i silne ekstrakty. Właśnie dlatego Nutrilago® Acuraflex jest obecnie najbardziej unikalną i najsilniejszą formułą na rynku.

Nutrilago Acuraflex

Kurkumina – badania

Zapalenie stawów jest przewlekłą chorobą wynikającą z zapalenia jednego lub więcej stawów. Chociaż istnieje ponad 100 różnych rodzajów zapalenia stawów, istnieją trzy najczęstsze formy – zapalenie kości i stawów, reumatoidalne zapalenie stawów i gościec. W leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów lekarze zwykle łączą ćwiczenia fizyczne, zmiany stylu życia i stosowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych (takich jak aspiryna) związanych z licznymi negatywnymi skutkami. Badanie dotyczące potencjalnie pozytywnego wpływu kurkuminy na zapalenie stawów zostało po raz pierwszy opublikowane w 1980 r. w krótkim, krzyżowym badaniu z udziałem 18 młodych pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów. W tym badaniu działanie kurkuminy porównywano z lekami na receptor fenylbutazonu. Pacjenci zostali losowo przydzieleni do przyjmowania kurkuminy (1,2 g/dzień) lub fenylobutazonu (0,3 g/dzień) przez 2 tygodnie. Kurkumina wydawała się być dobrze tolerowana, nie miała negatywnego wpływu i wykazywała działanie przeciwreumatyczne identyczne z fenylobutazonem i objawiała się zmniejszeniem sztywności porannej i przedłużeniem czasu ruchu bez żadnych problemów, a także zmniejszeniem obrzęku.

W drugim badaniu wzięło udział 50 pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, którzy oceniali skuteczność w dawce równoważnej 200 mg kurkuminy dziennie. Oznaki i objawy choroby zwyrodnieniowej stawów oceniono za pomocą wyników WOMAC (wskaźniki poziomu bólu). Mobilność ocenia się za pomocą testów zachowania podczas chodzenia, a stan zapalny szacuje się przez pomiar poziomów CRP. Po 3 miesiącach leczenia globalny wynik WOMAC został zmniejszony o 58%. Odległość marszu wzrosła z 76 m do 332 m, a poziomy CRP zostały znacznie zmniejszone. Dla porównania w grupie kontrolnej odnotowano jedynie niewielką poprawę tych pomiarów. Ogólnie rzecz biorąc, wyniki te sugerują skuteczność kurkuminy w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów.

W poniższym badaniu ta sama grupa naukowców badała długoterminową skuteczność i bezpieczeństwo kurkuminy w długoterminowym (8-miesięcznym) badaniu z udziałem 100 pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów. Pacjentów podzielono na grupę kontrolną (50 pacjentów) i gr-+upę kurkuminy (50 pacjentów), w której pacjenci otrzymywali 1 g kurkuminy dziennie przez 8 miesięcy. Wynik WOMAC został zmniejszony o ponad 50%, a wydajność chodzenia wzrosła prawie trzykrotnie w porównaniu z grupą kontrolną.

Siarczan glukozaminy – badania

Badania nad użyciem siarczanu glukozaminy jako suplementu diety zmniejszają szybkość degradacji kolagenu (tkanka stawowa) i objawy zapalenia kości i stawów. Glukozamina jest porównywalna z acetaminofenem, który jest lekiem referencyjnym w chorobie zwyrodnieniowej stawów. Badania obejmujące sportowców, którzy zastosowali glukozaminę jako suplement diety, są ograniczone, ale wstępne dowody wskazują, że dawki do 3000 mg siarczanu glukozy mogą zapobiegać zwyrodnieniu stawów. Efekt ten jest ważniejszy dla sportowców zajmujących się bardzo intensywnymi sportami, takimi jak bieganie. Glukoza jest bezpieczna w użyciu, a najczęstszym działaniem niepożądanym jest nadwaga. Używanie samej glukozaminy nie może wyleczyć choroby zwyrodnieniowej stawów, ale może spowolnić postęp choroby.

Siarczan chondroityny – badania

Zespół dr Pelletiera z University of Montreal przebadał 194 osoby z chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego i zapaleniem błony maziowej w kolanie. Badanie trwało 2 lata, a uczestników podzielono na dwie grupy. Pierwsza grupa otrzymywała 1200 mg (dawka farmakologiczna) chondroityny codziennie, podczas gdy druga grupa otrzymywała 200 mg celekoksybu dziennie. Po wstępnej ocenie naukowcy wznowili wiele czynników, które wskazywałyby na skuteczność chondroityny. Naukowcy wykonali MRI w celu wykrycia utraty chrząstki, zmian szpiku kostnego i pogrubienia błony maziowej w kolanie.

Ponadto oszacowali stopień obrzęku kolana pacjentów i stopień bólu. Po pierwszym i drugim roku naukowcy odkryli, że utrata kolana była zmniejszona w grupie chondroityny w porównaniu z grupą przyjmującą celekoksyb.

“Odkrycia te są ważne, ponieważ pokazują, że chondroityna, w przeciwieństwie do celekoksybu, może przynajmniej częściowo zmniejszyć utratę chrząstki”, mówi dr Pelletier. Obie grupy odnotowały znaczny spadek obrzęku kolana, a także wykazały podobną skuteczność w zmniejszaniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Ostatecznie uczestnicy obu grup byli w stanie zmniejszyć ilość acetaminofenu, którą brali każdego dnia i mieli lepszą tolerancję na leczenie. „Badanie to pokazuje, że siarczan chondroityny i celekoksyb są równie skuteczne w zmniejszaniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego. Jednakże stwierdzono, że tylko siarczan chondroityny jest w stanie spowolnić postęp choroby poprzez zmniejszenie utraty chrząstki ”. Dr Pelletier zauważył również, że interesujące mogą być dalsze badania w celu ustalenia wpływu chondroityny na inne stawy.

Witamina D3 – badania

Osteoporoza jest najczęściej związana z nieodpowiednim przyjmowaniem wapnia, ale brak witaminy D przyczynia się do osteoporozy poprzez zmniejszenie wchłaniania wapnia. Chociaż guzy i osteomalacja są skrajnymi przykładami niedoboru witaminy D, osteoporoza jest przykładem długotrwałego niedoboru wapnia i witaminy D. Odpowiednie poziomy magazynowania witaminy D utrzymują wytrzymałość kości i mogą zapobiegać osteoporozie u osób starszych, osób mających trudności z ćwiczeniami, kobiet po menopauzie i osób przewlekle leczonych sterydami. Większość skutków witaminy D dla zdrowia kości obejmuje wapń, więc trudno jest izolować działanie każdego składnika odżywczego. Jego skuteczność jest jednak niekwestionowana.

Opinia eksperta – dr Heather C. Calkins

Kapsułki i krem ​​Acuraflex to całkowicie naturalne produkty, które łączą wszystkie składniki znane ze swojego korzystnego wpływu na zdrowie stawów, chrząstki, kości, mięśni i są skutecznym środkiem przeciwbólowym. Ich działanie przeciwzapalne pomaga przewlekłym pacjentom cierpiącym na reumatyzm, zapalenie stawów, zapalenie kości i stawów, rwę kulszową oraz szybsze i łatwiejsze wyzdrowienie ze złamań, skręceń i operacji. Im szybciej problem zostanie rozpoznany, tym większa jest skuteczność nieszkodliwych i nieagresywnych metod leczenia, tj. samoleczenia. Zaleca się również przyjmowanie Acuraflex jako suplementu do farmaceutyków ze względu na jego korzystny wpływ na organizm, ponieważ zawiera wiele witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

Secure Payment

ŁATWY ZAKUP I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Łatwe zamówienie, dyskretny zakup i bezpieczna płatność. 〉 Więcej...

delivery

BEZPŁATNA I DYSKRETNA DOSTAWA

Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień powyżej 230,00 zł. Wszystkie produkty są dyskretnie zapakowane. 〉 Więcej...

Acuraflex natural

Acuraflex

KREM I KAPSUŁKI

Acuraflex natural
Acuraflex

KREM I KAPSUŁKI