ZAMÓWIENIA I INFORMACJE
info@acuraflex.pl

Naturalne i skuteczne rozwiązanie na problemy ze stawami, mięśniami, zapaleniem stawów i rwą kulszową

KAPSUŁKI I KREM ACURAFLEX są wyjątkową i skuteczną terapią ze względu na ich wysoką jakość i specjalne wyciągi ze składników, z których są wytwarzane. Formuły obu produktów obejmują 24 całkowicie naturalne składniki roślinne, w tym witaminy, minerały, przeciwutleniacze i olejki eteryczne.

Na rynku istnieje wiele podobnych produktów, ale tylko kapsułki i krem Acuraflex mają odpowiednie i skuteczne proporcje roślin, witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i olejków eterycznych o wysokiej jakości ekstrakcji. Wszystkie składniki, a także produkty końcowe przeszły bardzo rygorystyczną kontrolę jakości i bezpieczeństwa.

Nasze produkty są wytwarzane w UE, w Niemczech, zgodnie z certyfikatami ISO 9001, HACCP, GMP. Nie zawierają żadnych GMO, a kapsułki są odpowiednie również do stosowania przez wegan i wegetarian.

Kapsułki Acuraflex są zarejestrowane jako suplement diety (nr klasyfikacji: 541-02/17-01/628) a krem Acuraflex w Komisji Europejskiej na oficjalnym portalu Unii Europejskiej, CPNP dla podobnych produktów (nr: 2531376). Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników, masz wątpliwości i nie jesteś pewien, czy powinieneś zażywać kapsułki i krem Acuraflex, zalecamy, aby nie stosować ich przed konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Produkty te nie są przeznaczone do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 roku życia.
Przechowuj je poza zasięgiem dzieci.

Acuraflex

KAPSUŁKI

SKŁADNIKI KAPSUŁKI
 • Ekstrakt z kurkumy długiej (Curcuma longa)
  95% kurkumina
 • Ekstrakt z kadzidłowca (Boswellia serrata)
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego (Piper nigrum)
  Piperyna
 • Chondroityna
 • Glukozamina
 • Witamina C (L-askorbinowa)
 • Witamina D (D3-cholekalcyferol)
 • Witamina B6 (pirydoksyna)
 • Witamina B1 (tiamina)
 • Magnez
 • Wapń

Acuraflex

KREM

SKŁADNIKI KREMU
 • Olej z korzenia kurkumy długiej
 • Olej korzenia imbiru lekarskiego
 • Olej z liści eukaliptusa
 • Sok z liści aloesu zwyczajnego
 • Ekstrakt z owoców pieprzowca owocowego
 • Mentol
 • Kamfora
 • Olej z nasion kapusty właściwej
 • Guma z akacji katechu
 • Olej z migdałowca pospolitego
 • Olej z nasion simondsji kalifornijskiej
 • Witamina E (tokoferol)

Kurkuma (kurkumina) 300 mg

Silny naturalny środek przeciwbólowy. Skuteczna w chorobach przewlekłych.

W wielu badaniach potwierdzono, że ekstrakt z kurkumy i olej z kurkumy są składnikami leczniczymi, których substancje czynne wytwarzają silne działanie przeciwzapalne, porównywalne nawet z silnymi lekami przeciwzapalnymi. Silne działanie przeciwbólowe kurkuminy jest szczególnie korzystne dla osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów. Zauważono, że kurkumina zmniejsza poranną sztywność, wydłuża okresy ruchliwości i zmniejsza obrzęk stawów. ZNAJDUJE SIĘ ZARÓWNO W KREMIE, JAK I KAPSUŁKACH ACURAFLEX.

Siarczan glukozaminy 300 mg

Skutecznie chroni tkankę łączną, chrząstkę i zapewnia ruchomość stawów.

Glukozamina to aminokwas występujący we wszystkich tkankach ciała, najczęściej w tkance łącznej i chrząstce. Jego głównym celem jest ochrona tkanek łącznych i chrząstki, a tym samym zabezpieczenie ruchomości stawów. U osób z rozpoznanym zapaleniem stawów glukozamina łagodzi ból, stany zapalne i zwiększa objętość ruchu. Ma ważne zastosowanie w odzyskiwaniu obrażeń sportowych i innych. W pożywieniu ilości glukozaminy nie jest znacząca, dlatego należy ją przyjmować jako suplement diety. ZNAJDUJE SIĘ W KAPSUŁACH ACURAFLEX

Siarczan chondroityny 300 mg

Zmniejsza ból, chroni i mobilizuje tworzenie nowej chrząstki.

Siarczan chondroityny jest glikozaminoglikanem, naturalnym elementem chrząstki występującym w tkankach łącznych wszystkich ssaków. Najczęściej uzyskuje się go z chrząstki rekina. Chondroityna regeneruje płyn maziowy, który odżywia nadgarstek i chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przez lata poruszania się struktury te są zużyte i trudniejsze do regeneracji, a ich pogorszenie powoduje ból i trudności w poruszaniu się. Jest to podstawa do rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów, ale także do pojawienia się różnych mechanicznych uszkodzeń stawów. Zastosowanie siarczanu chondroityny zwiększa ruchomość zmian zwyrodnieniowych stawów, zmniejsza ból i potrzebę stosowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych. ZNAJDUJE SIĘ W KAPSUŁACH ACURAFLEX.

Ekstrakt z żywicy kadzidełka indyjskiego (Boswellia serrata) 100 mg

AKBA w połączeniu z kurkuminą znacznie zmniejsza ból i zwiększa mobilność.

Jako najważniejszy składnik aktywny z wyciągu z żywicy z indyjskiego kadzidła stosowanej w leczeniu bólu i stanów zapalnych stawów jest AKBA (kwas acetylo-11-keto-beta-bosweliowy). AKBA ma silne działanie przeciwzapalne, które poprawia zdrowie i przyczynia się do utrzymania normalnych stawów i ich ruchliwości. Ekstrakt z żywicy z kadzidełka indyjskiego w połączeniu z ekstraktem z kurkuminy skutecznie łagodzi ból spowodowany zapaleniem stawów, ale w przeciwieństwie do konwencjonalnych leków, nie powodują żadnych skutków ubocznych. Wiele badań wykazało znaczną poprawę mobilności wśród osób z chorobami przewlekłymi i stanami zapalnymi. ZNAJDUJE SIĘ W KAPSUŁACH ACURAFLEX

Witamina D3 7 μg

Witamina ta ma kluczowe znaczenie dla utrzymania zdrowych kości. Jest również pomocna w leczeniu przewlekłych stanów stawów i chrząstki.

Witamina D3 przyczynia się do utrzymania zdrowia kości, chrząstek i zębów. Główną funkcją witaminy D jest utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi poprzez kontrolowanie jego wchłaniania i magazynowania. Niedobór witaminy D prowadzi do zmniejszonego wchłaniania wapnia (kluczowego składnika kości). Wiele osób cierpi na przewlekły niedobór witaminy D, szczególnie w okresie zimowym, a wśród najbardziej wrażliwych grup są dzieci, osoby starsze i kobiety w ciąży. Osteoporoza jest zwykle związana z niedoborem witaminy D. Witamina D wpływa bezpośrednio na chrząstkę i wpływa na lepszą produkcję komórek do regeneracji chrząstki. Stwierdzono, że witamina D ma istotny wpływ na leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów. ZNAJDUJE SIĘ W KAPSUŁACH ACURAFLEX.

Wapń 21,10 mg i Magnez 22,50 mg

Zapobiegają osteoporozie.

Wapń jest najczęściej występującym minerałem w ludzkim organizmie, a jego większość znajduje się w kościach i zębach. Najważniejszym zadaniem wapnia jest zapobieganie osteoporozie. Ma on znaczenie dla budowy kości i zębów, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśniowego, regulacji rytmu serca, ciśnienia krwi i krzepnięcia krwi, a także dla utrzymania dobrej równowagi hormonalnej. Ludzki organizm nie może wytwarzać wapnia, dlatego należy go przyjmować z jedzeniem lub za pomocą suplementów diety. Magnez wspomaga utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi i tętna oraz wspiera zdrowie zębów i kości. Brak magnezu w organizmie prowadzi do objawów takich jak zmęczenie, skurcze mięśni i wyczerpanie. Oprócz magnezu, dla osób aktywnie uprawiających sport i intensywniej wykorzystujących mięśnie i kości niż inni, wapń jest również bardzo ważny. Te dwa minerały działają razem z magnezem, przyczyniając się do wchłaniania wapnia w organizmie i odwrotnie. MOŻNA JE ZNALEŹĆ W KAPSUŁKACH ACURAFLEX.

Ekstrakt pieprzu czarnego (piperyna) 2 mg

W połączeniu z innymi składnikami przyczynia się znacznie do wchłaniania substancji aktywnych.

Ważny aktywny składnik ekstraktu z czarnego pieprzu (piperyna) znacznie poprawia wchłanianie substancji czynnych w organizmie. Badania kliniczne wykazały, że piperyna znacznie zwiększa biodostępność kurkuminy (substancji czynnej wyciągu z kurkuminy). W połączeniu z kurkuminą piperyna działa jako silny naturalny środek przeciwbólowy i nie powoduje żadnych skutków ubocznych w porównaniu z konwencjonalnymi lekami. Sama piperyna ma znaczące działanie przeciwzapalne, łagodzi stany zapalne, łagodzi ból, poprawia krążenie i jest doskonałym detoksykatorem. Naukowcy leczyli komórki chrząstki u przewlekłych pacjentów zmiażdżonym czarnym pieprzem, co spowodowało zmniejszenie stanów zapalnych i stwierdzono, że ekstrakt z czarnego pieprzu może być skutecznym rozwiązaniem w przypadku zapalenia stawów. ZNAJDUJE SIĘ W KAPSUŁACH ACURAFLEX.

Witamina C 40 mg, B1 0,27 mg, B6 0,33 mg

Silne przeciwutleniacze dla zdrowia stawów, chrząstek, kości i mięśni.

Witaminy są niezbędnymi składnikami odżywczymi dla normalnego funkcjonowania całego ludzkiego ciała. Witaminy w kapsułkach Acuraflex są ważne dla wzmocnienia kości, stawów i normalnego funkcjonowania mięśni. Witamina C zwiększa produkcję kolagenu, który jest składnikiem całego organizmu (skóry, kości, ścięgien, chrząstki, zębów, oczu, serca) i jest niezbędna do ochrony stawów, elastyczności więzadeł i ścięgien oraz poprawy mobilności stawów. Witamina B1 jest ważna dla normalnego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni. Niedobór witaminy B1 może powodować obrzęki i skurcze nóg, osłabienie mięśni, zmęczenie i uszkodzenie nerwów. Witamina B6 odgrywa ważną rolę w metabolizmie aminokwasów, produkcji białka, chemicznych neuroprzekaźnikach, czerwonych krwinkach i prostaglandynach. Witamina B6 jest niezbędna w mięśniach do produkcji przeciwciał i utrzymania równowagi sodu i potasu. MOŻNA JE ZNALEŹĆ W KAPSUŁKACH ACURAFLEX.

Papryka Cayenne – ostra papryka (Capsicum)

Papryka i kurkumina działają jako silny naturalny środek przeciwreumatyczny.

Capsicum to naturalny alkaloid z ostrej papryki o silnych właściwościach leczniczych. Wiele badań potwierdziło lecznicze właściwości Capsicum, który jest często stosowany jako skuteczny miejscowy środek przeciwreumatyczny. W kremie Acuraflex odgrywa on silną rolę w łagodzeniu bólu stawów, mięśni, pleców, bólu po operacji oraz w łagodzeniu bólu reumatycznego. Capsicum w połączeniu z kurkuminą są często stosowana w domowych lekach na zapalenie stawów. MOŻNA ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX.

Mentol

Miejscowy środek przeciwbólowy, skutecznie łagodzi ból we wszystkich stawach i mięśniach.

Mentol chłodzi i działa jako miejscowy środek znieczulający. Działa przeciwbólowo i jest skuteczny w zwalczaniu bólu stawów, mięśni, ścięgien, bólu pleców, bólu skurczowego, skurczów, bólu reumatycznego, rwy kulszowej, zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i wszystkich problemów związanych ze stawami, kośćmi i mięśniami. W kremie Acuraflex w połączeniu z innymi aktywnymi składnikami skutecznie poprawia mobilność. MOŻNA GO ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX.

Eukaliptus

Zmniejsza ostry i przewlekły ból

W kremie Acuraflex eukaliptus jest przeciwzapalnym środkiem przeciwbólowym, który skutecznie uspokaja i łagodzi ból w leczonym obszarze. Wspomaga łagodzenie stanów przewlekłych, bólu kości, stawów, mięśni i ścięgien. Krem eukaliptusowy jest najczęściej stosowany jako miejscowy środek znieczulający. Eukaliptus w połączeniu z innymi składnikami kremu Acuraflex skutecznie łagodzi wszystkie problemy i stany przewlekłe (reumatoidalne zapalenie stawów, rwa kulszowa, wydech i ból mięśni, stawów i ścięgien). MOŻNA GO ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX.

Imbir

Skuteczny w leczeniu zapalenia stawów, łagodzi ból i działa jako środek przeciwnowotworowy.

Aktywne składniki imbiru są przydatne w zapobieganiu procesowi biosyntezy prostaglandyny odpowiedzialnego za stany zapalne. Imbir ma właściwości przeciwbólowe, łagodzące i przeciwbakteryjne. Jest skutecznie stosowany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i innych chorób tkanki mięśniowo-szkieletowej i tkanki łącznej. MOŻNA GO ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX.

Kamfora

Pomaga przy zmianach zwyrodnieniowych mięśni i stawów.

Kamfora jest zbierana z drzew kamforowych (wiecznie zielone drzewo rosnące w Azji) starszych niż 50 lat. Działa jako miejscowy środek znieczulający i pomaga przy zmianach zwyrodnieniowych mięśni i stawów, nerwobólach i bólu reumatycznym. Zmniejsza obrzęki i stany zapalne. MOŻNA JĄ ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX.

Aloes

Odżywia skórę i działa przeciwzapalnie.

Przez stulecia Aloe Vera był używany do leczenia i jest uważany za jedną z najbardziej przydatnych roślin ziołowych. Działa przeciwzapalnie, ma działanie przeciwbólowe, a jego właściwości przeciwdrobnoustrojowe odżywiają skórę i stymulują układ odpornościowy. MOŻNA GO ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX.

Akacja katechu

Zmniejsza stan zapalny w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Substancja czynna jest uzyskiwana z drzew o średniej wysokości z koronami drzew paproci rosnących w Azji, Chinach i Indiach. Katechina i garbnik ziołowy tych roślin są głównymi składnikami aktywnymi tego ekstraktu. Taksyfolina, drugi składnik, ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwzapalne i przeciwutleniające. MOŻNA JĄ ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX.

Inne olejki eteryczne

(kapusta właściwa, simondsja kalifornijska, migdałowiec pospolity)

Kapusta właściwa ma korzystne właściwości odżywcze. Zawiera znacznie niższy udział nasyconych kwasów tłuszczowych niż oliwa z oliwek i znacznie wyższy udział kwasów tłuszczowych omega-3, ważnych dla ruchu stawów i zdrowia naczyń krwionośnych. Olejek migdałowy zawiera białka, tłuszcz, witaminę E, ryboflawinę (B2), fosfor, miedź, magnez, które są ważne dla zdrowych kości i prawidłowych funkcji mięśni. Simondsja kalifornijska zawiera dużo witamin i minerałów, działa przeciwzapalnie, reguluje tłuszcz i wilgoć oraz chroni i odżywia skórę. MOŻNA JE ZNALEŹĆ W KREMIE ACURAFLEX. Już dziś zamów kapsułki i krem Acuflex.

Secure Payment

ŁATWY ZAKUP I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Łatwe zamówienie, dyskretny zakup i bezpieczna płatność. 〉 Więcej...

delivery

BEZPŁATNA I DYSKRETNA DOSTAWA

Dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień powyżej 230,00 zł. Wszystkie produkty są dyskretnie zapakowane. 〉 Więcej...

Acuraflex natural

Acuraflex

KREM I KAPSUŁKI

Acuraflex natural
Acuraflex

KREM I KAPSUŁKI